Puchar Polski Centralnej w kl.Laser, Zegrze

29 lipca, 2020

W dniach 25-27 lipca na Zegrzu odbyły się regaty o Puchar Polski Centralnej. Regaty zaliczane były do Pucharu Polski w klasie Laser4.7, Radial i Standard. Podczas trzech dni regat udało się rozegrać tylko 3 wyścigi w kl.Laser R4.7, Radial i Standard. Bardzo dobrze zaprezentował się Hubert Lipiński w klasie Laser Standard zajął 4 miejsce w kl.U19 a w klasyfikacji generalnej zajął 9 m-ce co dało mu także awans do Finałów MP Sprint. Nieźle zaprezentowali się zawodnicy w kl.Laser4.7. Gustaw Zalewski w kl. U16 uplasował się na 23 m-cu (40 generalnie) a Aleksandra Mańkowska w kl.U16 zajęła 16 m-ce (53 generalnie). W kl.Laser Radial Oliwia Dróżyńska została sklasyfikowana na 21 m-cu w U19 (78 generalnie)